KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16227425
nr 1622 7425
Peter Kolacz
(f. 1968), Kanada
Komposition. Akvarell, bildmått: 100x70 cm, yttermått inklusive ram: 112x80 cm. Ej signerad
Peter Kolacz, bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 12:46:47)
Uppdatera
Visning
fredag 24/5, lördag 25/5, söndag 26/5 och måndag 27/5
Auktionen
avslutas:
måndag 27 maj kl 20:39:11
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor